biuro@comvest.pl +48 606543971
 

O Nas

Początki działalności gospodarczej właściciela to rok 1998 r. W tym roku powstała firma P.P.H.U Drewstyl z siedzibą w Ryczywole, i zajmowała się produkcją półproduktów i elementów do produkcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Od 1998 r. do dnia dzisiejszego firma rozrosła się do 4 niezależnych podmiotów gospodarczych, w różnych formach prawnych, zajmujących się produkcją, handlem i usługami. Są to firmy ( Comvest sp.z.oo, sp. komandytowa,  Notto sp.z.o, sp.komandytowa, KJM Grupa Handlowa, Office Trade sp.z.o.o.sp.komandytowa).Współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami i odbiorcami z kraju i krajów UE.
Sama firma Comvest sp.z.oo, sp.komandytowa powstała w 2011 r. i jej głównym celem jest działalność deweloperska. Od początku działalności firma zaopatrzyła się we własny sprzęt i urządzenia potrzebne do realizacji inwestycji deweloperskich tj. dźwig, koparka, kontenery, rusztowania, środki transportu itp. Posiadamy własny węzeł betoniarski wraz z całym sprzętem , pompami , gruszkami , produkujemy pustaki betonowe. Firma od 15 lat buduje swoją pozycję na rynku meblowym i rynku nieruchomości. Do tej pory zrealizowała inwestycje głownie w  Poznaniu , Międzyzdrojach , Wągrowcu , Rogoźnie , Czarnkowie , Szamotułach , Budzyniu i Ryczywole . Obecnie jest na etapie budowania dużego osiedla w  Wągrowcu. Wybudowaliśmy już łącznie ponad 500 mieszkań. Posiadamy duży bank ziemi , mamy w budowie i opracowaniu architektonicznym terenów na ponad 1500 mieszkań.
Naszą misją jest wspieranie klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu. Nasze mieszkania są funkcjonalne , nowoczesne z indywidualnym ogrzewaniem , w otoczeniu naszych inwestycji są zawsze place zabaw dla dzieci oraz miejsca postojowe lub garaże podziemne. Zapraszamy do zakupów , wszystkie informacje są umieszczone w kolejnych zakładkach.
                                                                           Comvest Team