biuro@comvest.pl +48 606543971
 

O Nas

Witamy serdecznie na stronie Comvest Deweloper.

Początki działalności gospodarczej właściciela to rok 1998 r. W tym roku powstała firma P.P.H.U Drewstyl z siedzibą w Ryczywole, i zajmowała się produkcją półproduktów i elementów do produkcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Od 1998 r. do dnia dzisiejszego firma rozrosła się do 4 niezależnych podmiotów gospodarczych, w różnych formach prawnych, zajmujących się produkcją, handlem i usługami. Są to firmy ( Comvest sp.z.oo, sp. komandytowa,  Notto sp.z.o, sp.komandytowa, KJM Grupa Handlowa, Office Trade). Zatrudniamy ok. 260 osób, współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami i odbiorcami z kraju i krajów UE.
Sama firma Comvest sp.z.oo, sp.komandytowa powstała w 2010 r. i jej głównym celem jest działalność deweloperska. Od początku działalności firma zaopatrzyła się we własny sprzęt i urządzenia potrzebne do realizacji inwestycji deweloperskich tj. dźwig, koparka, kontenery, rusztowania, środki transportu itp. Firma od 15 lat buduje swoją pozycję na rynku meblowym i rynku nieruchomości. Do tej pory zrealizowała inwestycje głownie w Ryczywole, Poznaniu i Miedzyzdrojach. Obecnie jest na etapie budowania i sprzedaży mieszkań w Wągrowcu. Inwestycja położona jest w bardzo ciekawym miejscu, przy skrzyżowaniu rzek. Powstaje tam kameralne i nowoczesne osiedle z przyjaznym otoczeniem.
Naszą misją jest wspieranie klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej rzeszy Klientów oferujemy mieszkania z 3 różnych segmentów cenowych w standardzie deweloperskim, „pod klucz” oraz „pod klucz z umeblowaniem” łącząc komfort i jakość wykonania.